Gražią pasakiško rudens dieną…

Gražią pasakiško rudens dieną…

Minėdami vairuotojų ir keliautojų dieną spalio 13 d. vykome  išvažiuojamoji išvyka „Saugios dovanos lukštiečiams!“ Vykome į Lukštų bibliotekos jubiliejaus šventę, kurioje  vienu metu į klausytojų širdis prabilo knygos, tapyba, eilės, muzika ir dainos, o eismo žinių testas privertė susimąstyti apie saugumą kelyje. Šios išvykos idėja – paskatinti  Lukštų bendruomenę organizuoti eismo požiūriu saugios bendruomenės aplinką kuriančius renginius ir dalyvauti konkurse „Eismo saugumas bendruomenėje“. O mes vykome pasidalinti gerąja patirtimi, juk šiame konkurse Aleksandravėlės bendruomenė dalyvauja jau 9 metus.

Po ansamblio „Girjaukis“ iš Vilniaus pasirodymo  organizavome žaidimą „Kelio ženklai“. Buvo smagu žiūrėti į taip įsijautusius žaidimo dalyvius sprendžiant testą, kur reikėjo įrašyti praleistas raides ir taip gauti kelio ženklo pavadinimą. Vieni kitiems padėdami dalyviai viską labai puikiai išsprendė! Įvairius šviesą atspindinčius elementus, liemenes,  saugaus eismo knygeles vaikučiams ir senjorams gavo visi dalyvavusieji žaidime. Be dovanų neliko ir mėgėjai važinėtis dviračiais. Buvo aplankyti neįgalieji ir vieniši.

O Lukštų bibliotekininkė Sigutė  Šimanauskienė, po renginio, tiesiog parašė: „Dar ilgai akyse matysim nuostabius peizažus ir girdėsim kankles, dambrelį, birbynę, būgnų garsus ir lietutį, skleidusį nuostabų upelio čiurlenimą, prisiminsim eismo saugumą kelyje.“ (Užrašė Aleksandravėlės bibliotekos bibliotekininkė Alma Mekšėnienė).

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *