Ir gražu ir saugu!

Ir gražu ir saugu!

Sausio 13 d. 11.30 val. į Aleksandravėlės biblioteką rinkosi klubo „Darbščiosios rankelės“ nariai, į edukaciją „Saugūs aksesuarai“. Taip jau sutapo, kad Aleksandravėlės biblioteka, šią dieną, pradėjo renginių ciklą skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti bendruomenėje ir tam buvo skirta akcija „Liepsnelės Sausio 13-ajai“.

Edukacijos tikslas buvo pasidaryti, patiems, aksesuarus iš šviesą atspindinčios medžiagos ir taip būti ne tik pasipuošusiems, bet ir saugiems! Susirinkusieji į edukaciją buvo išmoningi! Jie kūrė, galvojo, klijavo, karpė, dėliojo, matavo, rinkosi, siuvo, matavosi, pozavo, šmaikštavo, diskutavo ir galiausiai – rezultatas. Dvi sagės, 8 pakabukai, bei dvi poros auskarų! O viena klubo narė savo kūrybinį darbelį skyrė Laisvės dienai: šviesą atspindintys trispalviai auskarai iš vilnos! Prie akcijos prisidėjo ir  jos draugas šuo Bigis su aksesuaru „varlytės pavadėlis lordui Bigsonui“!

Nuoširdus ačiū klubo „Darbščiosios rankelės“ ir ne tik nariams ir visiems tą dieną į biblioteką užsukusiems lankytojams! Buvo labai smagu ir gera! (Aleksandravėlės filialo vyresn. bibliotekininkė Alma Mekšėnienė).

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *